hostingadresi.com: Reseller

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde vahit bir takdimci üzerinde, sunucunun izole bant degajeliği ve fiziksel gücüne nazaran ziyade nüshada hosting çitndırılabilir, hanek gelimi ortalama bir mekân elektronik beyinından oluşturulacak bir takdimci 100 sayı linux hosting çitndırılabilirken markalı ve takdimci olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçünlü ve mualla yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den ziyade hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Sunucu Bulundurma
Bu hizmette hizmeti takdimci izole bant degajeliği evet da trafik, eğer varsa canlılık ücreti eğer istek ediliyorsa kurulum ücreti olarak gerçekleştirme edersiniz, kurulacak yazılım ve lisansların da ücretleri anlaşmaya destelı olarak sizin hakkındalamanız müstelzim ücretlerdir, bunun haricinde fiziksel olarak sunucuyu çallıkışır durumda veri centera teslim etmek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Müştereken sunucularda da bu görev sunulabilir, başından almış olduğunız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı şeşnda bulunmakta ve fevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada vahit nüans size ilgili bir sınır dahilinde bir den ziyade hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize hevesliabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Sunucu
Bu hizmette istek ettiğiniz takdimci anlaşmanıza destelı olarak sizin adınıza gerçekleştirme edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını mukavelename bitiminde sunucunun size ilgili olacağı tahüdünü verebilirler, normal şartlarda fiziksel makinanın ortalama maliyetini ve buna destelı olarak izole bant degajeliği ve canlılık ücretini antrparantez ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Hayalî Kiralık Sunucu
Bu hizmette istek ettiğiniz takdimci anlaşmanıza destelı olarak sizin adınıza fiziksel bir takdimci üzerinden hazine paylaşımı yöntemi ile katkısızlanmaktadır. Burada kullanacağınız hazine CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel takdimci üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://haritamuhendisligi.name.tr/ https://kayseritarihi.name.tr/ https://dijitaluyelikler.name.tr/ http://haberleraydin.name.tr/ https://seodanismanligi.name.tr/ iqos sigara instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr