Kariyer Astrolojisi

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve gayrı olgunlaşmamış cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyen bir olgunlaşmamış bilim dalıdır. Bu bilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanların yaşamlarına doğrultu veren bir meyanç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çdüzenışmalarında, çeşitli olgunlaşmamış cisimlerinin insanların yabanlık özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar çoğu kez Burç Yorumları adı şeşnda yapılır.

  • Astrologlar, mevlit tarihleri, mevlit saatleri ve mevlit yerleri kabilinden şahsi detayları kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında harbi adımları atmaları derunin tavsiyelerde bulunur ve hat gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini söz gelişi eden ritüel burçları ve mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak iz düzenır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Tevellüt hariktalrında farklı alanları söz gelişi eden evlerdir.
Ayın Burçları Ayın sene içinde ne burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan bölüt şeklinde bir olgunlaşmamış haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne derece insanların hayatlarına doğrultu veren bir disiplindir. Bugün üstelik insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine oylumlu ilişik göstermektedirler. Bununla bile astrolojinin uygulanması ve kullanımı konusunda belli başlı görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri namına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoğu kez mevlit haritası yorumlamak, yabanlık analizi ika etmek, aşk ve takanak astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, esenlik astrolojisi kabilinden konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin varlıkındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne derece sükselı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Tevellüt haritası yorumlamak, astrologların en üs görevlerinden biridir. Kişinin mevlit geçmişine, saatine ve namına nazaran hazırlanan mevlit haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları yorum ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin katiyen bir ileri tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabilinden sükselı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun zerı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji için elan lüks bilgi sahibi bulunmak istiyorsanız, biryoğun terimle kontralaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin derunin Astroloji Terminolojisi’ni esrarkeşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve mevlit haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi derunin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan talih grupları olarak görülür. Burçlar, bir mevlit geçmişine nazaran belirlenir ve biryoğun kişiye nazaran yabanlık ve gelecekteki olaylar için bilgi verebilir.

  2. Arslan ıtır: Ekseriyetle 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlar derunin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli yabanlık özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay ıtır: Tevellüt haritasında Ay’ın başüstüneğu burçtur. Ay ıtır, bir kişinin hissî yönden elbette hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı kabilinden yaşlakin şekline bel eder.

Burç yorumlaması için çok lüks bilgi sahibi bulunmak derunin, astroloji terminolojisine aşina bulunmak önemlidir.

Had Anlamı
Tevellüt haritası Bir kişinin mevlit anında gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Tevellüt anında yükselen burçtur. Kişinin kendini rapor etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi için bilgi verir.
Natal harita Tevellüt hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin varlıkındaki olaylar ve yabanlık özellikleri ile ilişkin ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde davranış ederken bir diğer gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin varlıkındaki etkilere bel edebilir.
Retrolar Bir gezegenin doğrultuünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değmaslahatimlere bel edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak biraz çaba gerektirse de, harbi bir şekilde kullanıldığında, yabanlık analizi, ileri tahmini ve elan dayanıklı çok iş için bilgi ita konusunda enikonu değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://haritamuhendisligi.name.tr/ https://kayseritarihi.name.tr/ https://dijitaluyelikler.name.tr/ http://haberleraydin.name.tr/ https://seodanismanligi.name.tr/ iqos sigara instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr