Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Hasbihâl” manaına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım dair sergilediği performanstan sonrasında internetin yalnızca selen aktarımı derunin değil, aynı zamanda zevk derunin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanoğluın bir suni ad kullanarak (nickname) dostça edip eğlenebileceği hem internet siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanılamamadığınız herhangi biriyle yapılabildiği kabil hassaten tanılamadığınız kişilerle de özel programlar veya web siteleri vasıtasıyla yapılabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanılamadığınız veya tanılamamadığınız kişilerle internet üzerinden tanıdıkma ve dostça ika için kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri umumiyetle programlama dilleri kullanılarak veya apiko scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş salgılamak derunin yalnızca nickname (suni insan) açmak yeterli olurken bazılarındaysa sohbete kellelamadan önce behemehâl üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün internet kullanıcıları arasında popüler olan Mynet ve ZurnaNet kabil siteler chat sitelerine kellelıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki internet kullanıcılarıyla izlence aralık benizünü kullanarak yalnızca tasarlı, tasarlı ve fonlü, ünlü ve fonlü kabil tercihe bentlı olarak dostça etmenize yardımcı olan yazılımlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en popüler olanı kesik süre önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isminde entelekt mesajlaşma yazılımıdır. Bir gayrı popüler chat izlence olan ve internetin söylence yazılımlarından kabul edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://haritamuhendisligi.name.tr/ https://kayseritarihi.name.tr/ https://dijitaluyelikler.name.tr/ http://haberleraydin.name.tr/ https://seodanismanligi.name.tr/ iqos sigara instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr